Kurum Ekle Favorilerim İlanı yazdır Favorilerime Ekle PDF Kaydet

Pema Koleji Ortaokulu

0.00
 1. Anasayfa
 2. »
 3. Konya
 4. »
 5. Selçuklu
 6. » Pema Koleji Ortaokulu
İletişim
Sabit Telefon: 444 04 03
Adres:
Parsana Mah. Yazma Sok. No:3, Selçuklu, Konya
HAKKIMIZDA

Geleceğimiz olan çocuklarımızın sağlıklı ve mutlu bireyler olmaları, becerilerinin keşfedilip güçlendirilmesi hepimizin ortak dileğidir. Bizler PEMA Koleji olarak sevgi anlayışımızı eğitim tecrübemizle birleştirdik, sağlıklı ve mutlu bireyler yetiştirmek için yola çıktık.
Sadece değişimi takip eden değil, değişime yön veren, farkını ortaya koyan aktif bireyler yetiştirmeyi hedefleyen, kendini geliştirme ve farklı bakış açısı kazandırmaya yönelik eğitim modeli uygulayan ortaokulumuzda eğitim misyon ve vizyonumuza uygun olarak etkin öğrenci, etkin öğretmen ve etkin sınıf kavramları yaşama geçirilmiş ve başarıda süreklilik esas alınmıştır.
PEMA Kolejinde; öz güveni yüksek, kendini rahatlıkla ifade eden, akademik alanda başarı gösteren, sporla ve sanatla ilgilenen, ulusal ve evrensel değerlere bağlı, gelişen ve değişen dünyaya daha çabuk ve etkin bir biçimde katılan nesiller yetiştirmek için ciddi bir uğraş veriyoruz.
Öğrencilerimizden ve velilerimizden aldığımız güçle yarının Türkiye'sine katkı sağlamanın mutluluğunu ve gururunu şimdiden yaşıyoruz.Her şey biricik evlatlarımız, gencecik yüreklerimiz için...

Ek Bilgiler
Devlet Desteği: Devlet Desteği VAR
Açılış-Kapanış:
Pazartesi 08:30 AM - 04:30 PM
Salı 08:30 AM - 04:30 PM
Çarşamba 08:30 AM - 04:30 PM
Perşembe 08:30 AM - 04:30 PM
Cuma 08:30 AM - 04:30 PM
Cumartesi Kapalı
Pazar Kapalı
Okul Özellikleri
Fiziksel İmkanlar:
 • Yemekhane
 • Konferans Salonu
 • Laboratuvar
 • Sanat Atölyesi
 • Kütüphane

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.